אודותינו

חברת אליהו חסון בע”מ מתמחה באספקת כל סוגי השיש, המיובאים והמקומיים. כל משטחי השיש של החברה הינם בעלי איכות מהגבוהה בתעשיית לוחות השיש הישראלית.

איכות המוצר ואיכות השירות הינם שני העקרונות המובילים את חברת אליהו חסון בע”מ. יועצי החברה ישמחו לעזור לכם בבחירת משטחי לוחות שיש שיתאימו לצרכים שלכם. מוזמנים לבקר בדפי האתר שלנו ולהתרשם מהמגוון הרחב של אבני השיש.

בוחרים שיש אליהו חסון!

אליהו חסון, דור שלישי למשפחת חסון המתמחה ביבוא ובשיווק שיש מזה למעלה מ-25 שנה, נחשב למומחה בתחום של יבוא שיש ושיווקו למפעלי השיש בישראל.

עבור אליהו חסון ועובדיו, שיש הינו עולם שלם ומגוון, ושיווק שיש ומוצריו הם טבע שני לו:

בשיש אליהו חסון תדעו היכן נחצב כל סוג שיש ומהיכן מיובא כל משטח שיש בכל צבע ובכל טקסטורה.

מה ההבדל המדויק בין שיש טבעי ובין אבן גרניט שנראית כמו שיש צבעוני אבל היא בעצם משהו אחר לחלוטין. מה ההבדל בין שיש איכותי וחזק לבין אבן נסורה ומלוטשת שנראית כמו שיש אבל חלשה ממנו בהרבה. מה ההבדל בין שיש לריצוף לבין שיש למשטחי עבודה.

שיש צבעוני, שיש לפיסול, שיש לחיפוי, שיש מלאכותי – כל חומר ותכונותיו, כל סוג שיש מתאים לסוג מיוחד של שימוש, ואת כולם אליהו מכיר כאת כף ידו.

ההבנה העמוקה של השיש היא אחד הנכסים החשובים ביותר של חברת שיש אליהו חסון בע”מ. בעזרת ידע זה ניתן להתאים כל סוג שיש לשימוש הנדרש ולהתאים רכישת שיש לדרישות הלקוח, לצרכיו ולתקציבו.

בחצר האבן והשיש של חברת שיש אליהו חסון בע”מ, המשתרעת על פני לא פחות מ-5000 מטרים רבועים, ניתן להתרשם מן המבחר העצום של שיש ואבן מכל הסוגים ולנצל את הידע המקצועי המוצע שם לשם בחירה מושכלת של השיש הנכון והמתאים ביותר.

בשיש אליהו חסון תדעו היכן נחצב כל סוג שיש ומהיכן מיובא כל משטח שיש בכל צבע ובכל טקסטורה

מה ההבדל המדויק בין שיש טבעי ובין אבן גרניט שנראית כמו שיש צבעוני אבל היא בעצם משהו אחר לחלוטין

מה ההבדל בין שיש איכותי וחזק לבין אבן נסורה ומלוטשת שנראית כמו שיש אבל חלשה ממנו בהרבה

מה ההבדל בין שיש לריצוף לבין שיש למשטחי עבודה

שיש צבעוני, שיש לפיסול, שיש לחיפוי, שיש מלאכותי – כל חומר ותכונותיו, כל סוג שיש מתאים לסוג מיוחד של שימוש, ואת כולם אליהו מכיר כאת כף ידו